Borås Stad
Do-it-yourself-arenan för ungas innehåll!
Följ oss på Facebook
Följ oss på Instagram
Följ oss på Youtube!
Följ oss på Facebook
Följ oss på Instagram
Följ oss på Youtube!
Do-it-yourself-arenan för ungas innehåll!
Brygghuset
Borås Stad

Vi i personalen

Temp Bild

Just nu hanterar vi inga bokningar!

Tel: 033-35 58 55
E-post: brygghuset@boras.se

Temp Bild

Klas Bohlin
Verksamhetsutvecklare

Tel: 033-35 31 39
E-post: klas.bolin@boras.se
Facebook:
Visa profil Länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster.

Temp Bild

Andreas Stenman
Samordnare

Tel: 033-35 58 50
E-post: andreas.stenman@boras.se
Facebook: Visa profil Länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster.

Temp Bild

Jenny Wendefors
Ungdomssamordnare

Tel: 033-35 50 20
E-post: jenny.wendefors@boras.se
Facebook: Visa profil Länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster.

Temp Bild

Karin Bynander
Handledare & ansvarig / Café

Tel: 033-35 73 92
E-post: karin.bynander@boras.se
Facebook: Visa profil Länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster.

Temp Bild

 

Åsa Broms
Enhetschef

Tel: 033-35 50 88
E-post: asa.broms@boras.se
Facebook:
Visa profil Länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster.

Temp Bild

Miclin George
Brygghusets Café

Tel: 033-35 73 92
E-post: miclin.george@boras.se

Temp Bild

Peter Johansson
Samordnare

Tel: 033-35 58 50
E-post: peter.johansson@boras.se
Facebook: Visa profil Länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster.

Temp Bild

 

 

FACEBOOK

instagram

NYHETSBREV

Vill du ha koll på vad som händer på Brygghuset? Genom din anmälan ger du tillsvidare Brygghuset ditt samtycke att lagra ditt namn och e-post.