Borås Stad
Do-it-yourself-arenan för ungas innehåll!
Följ oss på Facebook
Följ oss på Instagram
Följ oss på Youtube!
Följ oss på Facebook
Följ oss på Instagram
Följ oss på Youtube!
Do-it-yourself-arenan för ungas innehåll!
Brygghuset
Borås Stad

Vi i personalen

Temp Bild

Åsa Broms
Enhetschef

Tel: 033-35 50 88
E-post: asa.broms@boras.se
Facebook:
Visa profillänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Temp Bild

Linda Friestedt (tjäntsledig)
Verksamhetsutvecklare

Tel: 033-35 58 55
E-post: linda.friestedt@boras.se
Facebook:
Visa profillänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Temp Bild

Karin Bynander
Handledare & ansvarig / Café

Tel: 033-35 73 92
E-post: karin.bynander@boras.se
Facebook: Visa profillänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Temp Bild

Klas Bohlin
Verksamhetsutvecklare

Tel: 033-35 31 39
E-post: klas.bolin@boras.se
Facebook:
Visa profillänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Temp Bild

Jenny Wendefors
Ungdomsamordnare

Tel: 033-35 58 55
E-post: jenny.wendefors@boras.se
Facebook: Visa profillänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Temp Bild

Andreas Stenman
Samordnare

Tel: 033-35 58 50
E-post: andreas.stenman@boras.se
Facebook: Visa profillänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Temp Bild

Maria Bergman
Handledare / Brygghusets Café

Tel: 033-35 58 55
E-post: maria.bergman@boras.se

Temp Bild

Claudia Salonen
Brygghusets Café

Tel: 033-35 58 55
E-post: claudia.salonen@boras.se

Temp Bild

Merja Björkenäs
Brygghusets Café

Tel: 033-35 58 55

Temp Bild

Miclin George
Brygghusets Café

Tel: 033-35 58 55
E-post: miclin.george@boras.se

Temp Bild

Salam Al-Mosawy
Samordnare

Tel: 033-35 58 55
E-post: salam.al-mosawy@boras.se

 

 

FACEBOOK

instagram

NYHETSBREV

Vill du ha koll på vad som händer på Brygghuset? Genom din anmälan ger du tillsvidare Brygghuset ditt samtycke att lagra ditt namn och e-post.