Borås Stad
Do-it-yourself-arenan för ungas innehåll!
Följ oss på Facebook
Följ oss på Instagram
Följ oss på Youtube!
Följ oss på Facebook
Följ oss på Instagram
Följ oss på Youtube!
Do-it-yourself-arenan för ungas innehåll!
Brygghuset
Borås Stad

Vi i personalen

Temp Bild

Åsa Broms
Enhetschef

Tel: 033-35 50 88
E-post: asa.broms@boras.se
Facebook:
Visa profillänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Temp Bild

Sarah Ali
Samordnare

Tel: 033-35 31 49
E-post: sarah.ali@boras.se
Facebook: Visa profillänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Temp Bild

Karin Bynander
Handledare & ansvarig / Café

Tel: 033-35 73 92
E-post: karin.bynander@boras.se
Facebook: Visa profillänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Temp Bild

Klas Bohlin
Verksamhetsutvecklare

Tel: 033-35 31 39
E-post: klas.bolin@boras.se
Facebook:
Visa profillänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Temp Bild

Jenny Wendefors
Ungdomssamordnare

Tel: 033-35 50 20
E-post: jenny.wendefors@boras.se
Facebook: Visa profillänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Temp Bild

Andreas Stenman
Samordnare

Tel: 033-35 58 50
E-post: andreas.stenman@boras.se
Facebook: Visa profillänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Temp Bild

Peter Johansson
Samordnare

Tel: 033-35 58 50
E-post: peter.johansson@boras.se
Facebook: Visa profillänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Temp Bild

Miclin George
Brygghusets Café

Tel: 033-35 73 92
E-post: miclin.george@boras.se

Temp Bild

Aaliyah Lashari
Fritidsledare

Tel: 033-35 50 20
E-post: aaliyah.lashari@boras.se

Temp Bild

Charlotte Dahlberg
Samordnare Café

Tel: 033-35 73 92
E-post: charlotte.dahlberg@boras.se
Facebook: Visa profillänk till annan webbplats

 

 

FACEBOOK

instagram

NYHETSBREV

Vill du ha koll på vad som händer på Brygghuset? Genom din anmälan ger du tillsvidare Brygghuset ditt samtycke att lagra ditt namn och e-post.